Romunija

Portugalska nogometna reprezentanca: Strateg Scolari česa podobnega ni pomnil
petek, 28. junij 2024 ob 17:28
Zgodovina portugalske reprezentance je polna vzponov in padcev, prvi vrh so dosegli leta 1966, ko so na svetovnem prvenstvu osvojili bronasto kolajno, drugega pa leta 2016, ko so postali evropski prvaki. Trenutno največja zvezda izbrane vrste je...

Odziv Žana Karničnik na podcenjujoče izjave Aleksandra Vučića o ''igralcu Celja, ki zasluži 5000 evrov''
petek, 28. junij 2024 ob 14:03
Desni bočni branilec slovenske reprezentance Žan Karničnik je odkritje evropskega prvenstva, saj je bil med najboljšimi igralci skupinskega dela in španski športni dnevnik Marca ga je uvrstil v idealno enajsterico.

Kek: Beniju moramo zdaj pomagati, potem ko nam je on toliko prej pomagal
petek, 28. junij 2024 ob 08:34
Slovenski nogometaši se v miru pripravljajo na novo zgodovinsko tekmo. Pred njimi je obračun osmine finala evropskega prvenstva v Franfkurtu s Portugalsko.

Krim edini predstavnik
četrtek, 27. junij 2024 ob 23:26
Na Dunaju so opravili žreb skupin za novo sezono rokometne lige prvakov in prvakinj. V moški konkurenci v letošnji sezoni Slovenija nima predstavnika, v ženski pa bo Krim Mercator tekmoval v skupini A.

Kek izpolnil stavo: Izgubil sem, naprej pa ne bom stavil
četrtek, 27. junij 2024 ob 19:52
Kek na sproščen dan v Wuppertalu postregel s kosilom in z zadnjimi informacijami.

Kek izpolnil obljubo in postregel novinarje
četrtek, 27. junij 2024 ob 18:34
Selektor slovenske nogometne reprezentance dobro razpoložen pričakuje tekmo osmine finala s Portugalsko.

Kek v Wuppertalu postregel s kosilom in z zadnjimi informacijami
Primorske novice
četrtek, 27. junij 2024 ob 18:00
Slovenska nogometna reprezentanca je imela danes bolj sproščen dan pred petkovim nadaljevanjem priprav na osmino finala na evropskem prvenstvu v Nemčiji. Selektor Matjaž Kek je del prostega časa...